Často kladené dotazy

1. Jaká je doba hoření svíček?

Doba hoření závisí na způsobu použití svíčky. Chcete-li prodloužit dobu hoření, doporučujeme ji pálit maximálně 2 hodiny najednou. Při tomto použití je doba hoření našich svíček: - velikost S až 6 hodin - velikost L až 17 hodin

2. Jaké materiály používáme?

Kvalita materiálů, které používáme, je pro nás naprostým základem. Proto jsme shromáždili ty nejlepší ingredience z celého světa – certifikovaný vosk i vonné oleje. Všechny certifikáty najdete na našem webu zde. (vložit proklik)

3. Jaké vlastnosti má použití svíček s dřevěným knotem?

Dřevěné knoty je potřeba před každým zapálením vyčistit. K tomu je nutné z knotu odstranit všechno spálené dřevo. Pokud je knot stále příliš dlouhý, zastřihněte jej na 4 mm nad hladinou vosku.

4. Vyčistil/a jsem svíčku, ale stále nehoří/hoří špatně?

Možná se váš knot potopil do vosku. Není to velký problém, jednoduše vypusťte přebytečný vosk tak, aby výška volného okraje knotu byla 4 mm nad hladinou vosku.

5. Mám děti a domácí mazlíčky, jsou pro ně svíčky bezpečné?

Všechny materiály, které používáme, mají certifikáty kvality, takže použití svíčky k určenému účelu je naprosto bezpečné. Přesto vosk není vhodné nanášet na pokožku, protože existuje možnost individuální nesnášenlivosti a alergie. Také nenechávejte svíčku bez dozoru v blízkosti dětí nebo zvířat, protože otevřený oheň může být nebezpečný.

6. Jsem vegan, je pro mě tato svíčka vhodná?

Rozhodně ano, naše svíčky jsou veganské.

7. Koupil jsem několik svíček stejné vůně, ale vypadají různě, jak je to možné?

Naše svíčky jsou ručně vyráběné, takže každý svícen má jedinečnou texturu a tvar.